Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jamcsabi

    tag

    válasz st6969 #4360 üzenetére

    Igen. Múlt héten hétfőn (07.29) rendeltem meg ezt az autós tartót: [link]
    Tegnap (08.06) hozta a postás, ami éppen kapóra jött, mert ma 400 km-t kellett autózzak. Gondoltam akkor tesztelem.
    Tapasztalataim:
    1. A tartó műanyagból van, és vákummal lehet rögzíteni a szélvédőhöz. Jól tapad, nem kell félni, hogy leesik a telefonnal együtt (kb. 10 km-t vezettem földúton, ahol igen sokat rázkódott, mégsem esett le). Nagyon jól forgatható, a megfelelő irányba állítható vele a telefon. A csipesz gumírozott borításának köszönhetően erősen tartja a telefont, mégsem okoz "benyomódást" a készüléken.
    Mindezek alapján eddig bevált!
    2. A telefon akkumulátorában viszont csalódtam. Egész éjszakán keresztül töltődött a telefon (tehát 100%-ról indult), 3 és fél óra iGO Primo használat után viszont a töltöttség csak 20%-on állt. Egyéb alkalmazás, wifi nem ment, kizárólag az iGO Primo + GPS. A telefon fényereje automatikusra van állítva. Beállításoknál megnéztem, az akkumulátor használat 70%-áért volt az említett program felelős.
    Ti mit tapasztaltatok GPS használatnál? Más navigációs program jobban "kíméli" az akksit?

Új hozzászólás Aktív témák