Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandi11

    csendes tag

    Összességében nagyon jó,megbízható készülék.A gyári Android 4.1.1. van rajta,akadás mentesen,fürgén,fagyás mentesen teszi a dolgát.A telefonálás is tökéletes vele,jól hallanak,jól hallom a másik felet.
    A kijelző jól eltalált,elég kontrasztos,szépek a színei a betekintési szög is kiváló,érzékenysége remek,tévézéshez,videózáshoz is nagyon szuper!A 3D autós játékok is jól futnak rajta,élvezhető.
    Ahhoz képest hogy 512mb ram van benne,ahhoz képest meglepően gyors,fürge. Nagyon jó a jel vétele is,a WIFI kapcsolat stabil és erős,olyan kapcsolatokat találtam meg amiket más készülék nem látott.
    Mivel előlapi kamerája is van Skype-olni is tudok.A hátsó kamera 5mpx,digitális fókuszos,képek még a PC-n is jónak mondhatók.A GPS is fantasztikus,kb 5-6 sec alatt talál műholdat és stabilan tartja.Nálam az akkumulátor állandó WIFI ,NET kapcsolat és erős igénybevétel mellett naponta etetem,szerintem ez jónak mondható.
    Rengeteg telefonom volt mind ezidáig,de elmondhatom ár/érték arányában bőven alul maradnak a jóval drágább de nem okosabb riválisai.

    Előnyei: :K :C

    Összeszerelési minőség kiváló.
    Dupla magos 1GhZ processzor.
    Gyors,fürge,512mb ram ellenére.
    Kijelző IPS,akadásmentes,jól látható,tiszta napfényben is,remek érzékenység.
    Közelség,fény érzékelés.
    Hangszóró,mikrofon nagyon szépen tisztán szólnak,engem is kiválóan hallanak.
    Előlapi kamera.
    Digitális fókuszos 5mpx-es hátsó kamera,szépek a képek.
    Erősek jók a jelek,GSM,WIFI,GPS.
    Puha csúszásmentes hátlap, jó fogású,jó minőségű ház.
    Memóriakártya kivételéhez nem kell kivenni az akkumulátort sem kikapcsolni a telefont.
    Ár/érték arány csillagos ötös.

    Hátrányai: :F

    Huawei Ascend Y300 !
    Sokan nem ismerik és lenézik,pedig ha tudnák........

Új hozzászólás Aktív témák