Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GSPLR

    senior tag

    válasz jegenye77 #640 üzenetére

    Hello!

    Nem igazán vágom a laggos dolgot, nekem nem sikerült két hét izmos nyüstölés után sem belaggoltatni. Szerencsés helyzetben vagyok, mivel a párommal együtt hosszabbítottunk és ő a "kistesó" G6-ot választotta. Remek telefon mind a kettő, jól döntöttünk.

    A P7 olyan mintha a Huawei nekem csinálta volna, pont ezt szerettem volna, amit ez a készülék nyújt. A képek amiket csinál számomra több mint elég, eszméletlen jók. Makróról ne is beszéljünk, nap mint nap megfordul a kezeim között olyan 30-40 Samsung és hát, khmmm. A kezelőfelületet imádom, letisztult, szép, gyors, több alkalmazás közötti váltogatás nagyon gyors, nem is gondoltam volna. A teló kinézetére, formavilágára, fogására, tapintására már ki sem térnék, hiszen az magáért beszél (első nap csak letettem az asztalra és nézegettem :D).

    Visszagondolva hogy a P7 és a HTC One M7 között vacilláltam (még a vásárlás pillanatában is), nem bántam meg, sőt, jól döntöttem. Én a magam részéről mind a két telefont bátran tudom ajánlani (de még idevenném a P6-ot is), nem fog senki sem csalódni benne.

    Úgy gondolom, hogy a kínai okostelefonok igazi ereje az optimalizálásban rejlik. Szépen tudják a szoftvert rávarrni a hardverre...és még jól is néz ki a cucc. Komolyabb belsővel rendelkező telefonokat láttam már szenvedni a felhasználási szokásaimtól...

    Ha bárkinek kérdése van a P7,G6 telefonokkal kapcsolatban szívesen segítek.

    Huawei

Új hozzászólás Aktív témák