Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz motorhead #22229 üzenetére

    "Neked és néhány más felhasználónak" Javaslom, hogy kicsit olvass vissza, vagy keress rá kulcsszavakkal az OTA frissítési anomáliákra. Nem véletlenül került be az összefoglalóba ez a figyelmeztetés. Nagyon sokan szívtak az online frissítésekkel verzióváltáskor. Nem viccből írta TomWexX, hogy nem ajánlott az OTA, max. minor patchekre jó :(

  • TomWexX

    addikt

    válasz motorhead #22229 üzenetére

    Na akkor még1x! :W
    Igaz Duvi reagált már, de én is válaszolok.
    OTA-n keresztüli főverzió frissítésnél 10ből 9,7 embernél problémák/anomáliák lépnek fel amit vagy észre veszel vagy nem. De fellépnek, ez TÉNY!! Nagyon örülök hogy te eddig nem tapasztaltad a problémákat, de kérlek ne hazudtold meg a tényeket mert ezzel félrevezethetsz pár embert.
    Egyébként nekem soha nem volt bajom az OTA-val, de csak mert nem használom pont ez miatt, viszont én a topikban a kezdetektől fogva jelen vagyok így ismerem a tapasztalatokat.
    Hogy kinél a hiba? A telefon gyártóknál, ugyanis ez a bug majdnem az összes egyéni launcheres vagy kerneles droidos telefonnál (ahogy okoska74 is írja) létező probléma, nem itt találtuk ki. Hogy miért nem tiltja be akkor a gugli? Mert maga a frissítés sikeres, a telefon működik, csak hogy ezután lehet hogy gyorsabban merül vagy itt-ott szaggat, esetleg eltűnik egy két opció, de ez a többséget nem foglalkoztatja. Akit igen, az jön panaszkodni a fórumra, és ezért is írtam bele a téma összefoglalóba és ezért is hangoztatjuk itt többen hogy ne frissíts OTA-n. Teccik' már érteni? ;)

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

Új hozzászólás Aktív témák