Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kecskebégető

    aktív tag

    válasz marilllyo #12251 üzenetére

    "'Az én véleményem...., hogy egy okostelefon....a gyári stock rommal, vagy esetleg az általa felajánlott hivatalos romokkal felfrissítve...nem dobálhat wifit. Akkor sem, ha felraksz egy viber-t vagy egy messengert...vagy akármit....attól annak NEM szabad eldobnia a wifit..."

    Nekem és többmillió embernek nem dobálja.(Van pár emberke akinek igen.Ott 99.9%,hogy a hiba a hálozati eszközeiben van.mint írtam ha annyira tuti szerinte ,hogy a P6 a hibás akkor miért nem viszi szervizbe?.....)
    Akkor lehet nem a készülékkel van a baj.4 darabom volt eddig P6-ból egyok sem dobta el SOHA egy pillanatra sem a wifit.barndelt romtól -kezdve custom romokon át.

    "Remek példa egyébként a battlefield 4 fórum... mindenki sír, hogy kifagy, akad, nem indul a játék...persze...a egy agyonhúzott gpu/cpu-s rendszerrel negyvenmillió progival a háttérben persze hogy nem...és a legtöbb játékosnál ez van....na az user error..."
    Pont nem jó példa mert nálunk fordított a helyzet alig sír valaki pedig megy itt is a romolgatás a legtöbb hsz inkább témázgatásról,romolgatásrol,launcherekről szól mintsem a hibákról.Szóval érzed a példád halott.

    "Az ha sokaknak van wifi gondja elgondolkodtató...."Ez NEM igaz.Pont mint írtam alig van pár emberk.Tavaly óta a 12.000 hsz alatt kb max 8 ember jelezett hibát azoknak is megjavult vagy így vagy úgy...

    "Hiába a "rossebtudjahányéves" találmány a wifi...a lenovo-nál 2013-ban sikerült elb@szniuk az egyik szériában. Ez bárhol megeshet...de erre az esetre ott a szerviz akik tárt karokkal várnak mindenkit"De érted itt nincs semmi elkeffentve hiszen annyira kevés a gond,hogy egyértelmű hálozati eszköz és nempedig a P6 gondja.

    [ Szerkesztve ]

    Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

  • gabancs

    addikt

    válasz marilllyo #12251 üzenetére

    Azért ezt az igét ne nagyon hangoztasd! Nekem soha nem volt gondom a wifi-fel. Mind addig, amíg kényszerűségből fel nem tettem a B111-es verziót. Csak mert letöröltem a többit, így a hivatalos oldalról szedtem le. Szeptember óta van meg a telefon, és én is hitetlenkedve olvastam ezt a gondod.
    Na a B111 bemutatta. Úgy el dobta a wifi-t mint a huzat. Ezutám megkerestem a B114-et, és azt használom azóta is teljes megelégedéssel.

    Mi ebből a tanulság?
    1; telefon ugyan az maradt
    2; a router ugyan az maradt
    3 a router beállításai nem változtak

    Tehát minden ugyan az maradt, de a B111 eldobta, az összes többi sose.
    User error mi?

Új hozzászólás Aktív témák