Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz nemlehet #86 üzenetére

    Tudom, hogy teljesen más, ezért is próbáltam ki nemrég a RAZR I-t. Ha már a telefonos 4gigáknál tartunk, létezhet, hogy telefon/tablet kezeljen egy 640G-s külső vinyóról 4gigánál nagyobb fájlt? Mert ha nem, a fHD filmezés továbbra is "vágyálom".
    Laptophoz használom a volt gépem perifériáit, billentyűzet, egér, monitor stb., és köszönöm, jól megvagyok egy bazi nagy ház nélkül is. A lapos meg elfér egy apró-cseprő helyen. Mégis van teljesítmény, van tudás, van sebesség, kompakt méret stb. Meg azt is tudom, hogy van HTPC és miniPC, de ezeknek meg a teljesítménye kb. annyi, mint az öt éves, akkor sem csúcs, asztalimnak.

    brownus
    Ezt a grafikus kártya méretet sem értem annyira, de ehhez én kevés vagyok a tudásommal. A telefon tud fHD tartalmat lejátszani, fHD méretben játékot futtatni stb. egy gombelemnél kisebb perifériára támaszkodva, akkor az asztaliba minek két vagy több nagyobb kártya, ami akkora mint egy-egy telefon? Bár ez már erősen nem a netezős, kicsit játszós kategóriájú gép, asszem. :DDD

    Amúgy a kompakt megoldások nagyjából ott kezdődnének nekem is, mint amit linkeltél is. Kár, hogy nem vagyok almás és milliomos. :(((

Új hozzászólás Aktív témák