Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SKyle

    tag

    Sziasztok!
    Október 10-én vettem a lányomnak a 14. születésnapjára egy Ascend P6 pink készüléket a GSM Home webshopjában 110,000 Ft-ért (gyönyörű, talán a világ legszebb telefonja!). :K
    Sajnos kb. 1 hónap múlva az iskolából hazafelé menet megázott a kislányom és a telefon is beázott, már nem lehet bekapcsolni. :W
    Először a GSM Home-hoz fordultam, de ők elküldtek azzal, hogy a vizes balesetekre nem vonatkozik a garancia. :(((
    Ekkor Miskolcon egy mobiltelefon szerviz közvetítésével a hivatalos Huawei magyarországi szervizközpontba küldettük el a készüléket hibamegállapításra.
    3 nap múlva telefonon válaszoltak, az ügyintéző hölgy (maga sem értette, hogy miért annyi) azt mondta, hogy a készülék javítása 210,000 Ft-ba fog kerülni, ha vállaljuk. :Y
    Vagyis 2x annyiba, mint a készülék maga!
    Sajnos ezt nem engedhetjük meg magunknak, már a telefon is komoly kiadás volt. Számunkra felfoghatatlan, hogy egy ilyen drága készülék esetében egy ilyen banális hiba miatt le kell mondanunk a készülékről.
    Most megpróbálok keresni olyan szervízt, ahol elvállalnák a javítást, de nem ilyen horror áron.
    Tudnátok tippeket adni? Első körben a legjobb valamilyen Borsod megyei mobil szervíz lenne, de ha nincs ilyen, akkor hajlandó vagyok elküldeni máshova is a telefont, csak javítsák meg.
    Köszi előre is a tippeket! :R

    They're my friends. I make them. (J. F. Sebastian)

Új hozzászólás Aktív témák