Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M3xx

    tag

    Én is beleszólnék akkor a témába:

    Páromnak S4 min-t szerettem volna eredetileg, fehér színben, tipikus női kézbe illő telefon, szép, csinos, gyors, nem tudja megakasztani, szép képeket csinál, stb. Nézegettük a P6-ot is (neten) de különösebben nem győzött meg. Míg nem az egyik T pontban egymás mellett volt az S4 mini illetve P6 (fehér): kézbe fogva rögtön beleszeretett az Ascendbe, én beállítottam mindkettőre a max fényerőt, elkezdtük összehasonlítani. Az addig tökéletesnek hitt S4 mini olyan szinten bőgött le, hogy én a nagy Samsung párti is elcsodálkoztam: megnyitottunk egy azonos weboldalt, és a szemnek megmagyarázhatatlanul szebb élményt nyújt a Huawei, kristálytiszta betűk, színek, fekete-fehér, kontraszt. Hogy mik a mi szempontjaink? Külső, Kijelző (webezéshez, képekhez, videókhoz), Gyorsaság (egyáltalán ne gondolkodjon, ne fagyjon meg), Fényképező (Canon DSLR mellett földön járó elvárások). Ennyi és nem több, ha a páromnak megemlítem a root dolgot, visszakérdez hogy jól vagyok-e. Sőt, régebben én is alig győztem az időmet moddolásra, állítgatásra szánni, de mára már csak az szerez örömet, ha egyáltalán nem kell hozzányúlnom: kiválasztok egy szép témát, hátteret, csöngést és gond nélkül hasítson a vas a korábban említett szempontoknak megfelelően.

Új hozzászólás Aktív témák