Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomacko

    senior tag

    válasz Zsocy155 #25296 üzenetére

    Nálunk is így van ez. :DDD Én sajnos tavaly január végén fent hagytam az autó tetején.... megsértődött és elhagyott ez miatt :DD Az asszonyé viszont több mint 2 éves már és nem csak működésre hibátlan, de küllemre se lehet rá egy rossz szót szólni, a sokat szidott szálcsiszolt borítás is jó rajta körbe oldalt is és a hátulján is karc mentes, nem púpos, nem áll el, nem engedte el a ragasztás sehol. Hja és mindezt úgy, hogy ipari környezetben van használva nála is, mindösszesen a hozzá kapott gyári tokot használja hozzá meg valami noname fólia fityeg rajta mindig :) Nála meg ráadásul hardcore használatnak van kitéve, mert ha a lányom tabletje valamiért lemerült mindig :)) akkor naná, hogy az asszony telefonján lóg ő is, pedig opció lehetne számára az én asusom is station-l, de valamiért nem :) Szóval kapja a telefon az áldást de mégsem panaszkodnak rá :) ....és én sem tettem soha a bő egy év alatt míg el nem hagyott :)

    Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

Új hozzászólás Aktív témák