Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shifty85

    tag

    Sziasztok!

    Felfrissítettem a rendszert B610-ről B635-re... Az eddigi rendszerrel se volt problémám, meg igaz ennél van millió egy beállítási lehetőség ez tény, DE!

    - konferencia hívás eddig működött... már nem
    - pár játéknál (pl. GT Racing 2) olyan grafika lett, hogy leesett tőle az állam, nem is értettem, hogy eddig miért nem ilyen volt, ergó most rohadtul szaggat a játék, ami eddig gyönyörűen elment a telefonon (korábban már írtam egy listát, hogy melyikek mennek probléma nélkül, úgy néz ki újra kell tetsztelnem)
    - bal felső sarokban előjött a Voda HU ami eddig nem volt
    - ha lehúzom az értesítési sávot akkor nekem kell választani, hogy "értesítés" vagy "váltás" részét akarom használni, nem működik a bal/jobb oldalon húzom le az ablakot
    - GPS-t próbáltam, kb 5 perc után fogott műholdat, amivel ezelőtt nem volt gond, még házon belül sem
    - film lejátszása közben kb. 30 másodpercenként ugrik 2-3 másodpercet mind a kép mind a hang, magyarul nézhetetlen, teljesen mindegy milyen lejátszót használok
    - a memóriafelhasználás kb. 100 mb-al több, mint előtte

    Egyébként a telefont online frissítettem, minden rendben ment, eddig semmi hátrányát nem érzem. A film lejátszás probléma ezelőtt is volt, GPS részéről viszont a műhold találás nem volt ilyen lassú!7

    Ha valaki tudna segíteni a konferencia hívás / GPS / film lejátszás jobbá tételében azt megköszönném! :))

Új hozzászólás Aktív témák