Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feco6999

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nemrég jutottam hozzá egy P6-hoz elvileg használtban, gyakorlatilag garis, kifogástalan állapotban...legalább is majdnem. A GPS-t sehogy se tudtam működésre bírni, egyáltalán nem látott műholdat. :( Bevittem a T-mokkába, ahol két hét után megjavítva kaptam vissza, elvileg cseréltek rajta valamit. Azon kívül, hogy telerakták mindenféle T-mobilos szörnyűséggel, sajnos azóta a telefon villámgyorsan merül. Feltöltöm, és 1 napon belül szinte teljesen leszívja az akkut, pedig nem játszom rajta, nem használok wifi-t, vagy mobilhálózatokat. Néztem a fogyasztási adatokat, és jelenleg ott tart, hogy 19 óra 4 perc alatt 26%-ra merült vissza, amiből - ha hinni lehet a dolognak - az android rendszer számlájára írja a fogyasztás 75%-át. Ezt nagyon sokallom, mielőtt "leadtam", nem volt vele ilyen baj. 2g/3G ment, wifi folyamatosan, és nyomkodtam is rendesen, de 2 napig simán kihúzta.

    Tud esetleg valaki segíteni, hogy mi okozhatja ezt a változást? Előre is köszönöm!

    http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=feco6999&submit=

Új hozzászólás Aktív témák