Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brockey

    csendes tag

    válasz nagymedve970 #540 üzenetére

    Ugyanígy gondolom én is, ezért beszéltem rá a feleségemet is egy ilyen készülékre (ami még nem érkezett meg). Amíg a 4G hiánya nem lesz érezhető (ezt min. 3-4 évre saccolom, de lehet, hogy soha nem fog hiányozni), addig ettől jobb telcsi nem lesz számomra. Gyors töltés, lassú merülés (erről fentebb írtam már), kényelmesen nagy képernyő a böngészéshez, e-mailek olvasásához. Én nagyrészt ezekre használom.
    Az előző telefonom (LG 2X 512 MB Ram) szabad memóriája 50-180 MB között volt, 60 alatt érezhetően belassult (netezés nem volt élvezhető, mindig lassú volt, volt amikor magától újraindult), task killerrel kilőttem az összes progit, felment 150-180 közöttire. Most ezek a számok 1000-1300 között vannak :R . A régit 2-3 naponta újra kellett indítani, ezt most ha zavar, hogy 1000 alá megy, 2 hét után indítom újra, hogy 1200-1300 legyen. Ég és föld a különbség a 2GB és 512 MB Ram között, semmi belassulást nem érzek rajta.
    Ha negatívumot akarnék írni, akkor a régi processzor léte (?, ha jól írom, K3V2, amint mint fentebb írtam, én nem érzem, hogy rossz lenne), a rövidebb (100cm) töltőkábel (az előző 120cm volt), és a HD-s filmek wifin való akadása. De nekem ezzel együtt tökéletes telefon. Aki ugyanezekre használná, csak ajánlani tudom, mert (nálunk legalábbis) hosszútávú megoldás lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák