Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emeri

    csendes tag

    válasz Folee #715 üzenetére

    bárhogy feküdhet teló "háton" is kijelzőn is, sőt teszteltem még oldalt ill. függlegesen is(!). teljesen mind1 neki.
    a hangerőt húzd a beállításoknál maxra és fokozatos hangosodásra. én 1 percre állítottam. amúgy 20 percig szól az ébresztő addig szinte biztosan meghallod..
    én vattával a fülemben alszom évek óta, mert minden apró zaj zavar elalváskor, de olyan még nem volt h ne hallottam volna meg még ha hangszóróval lefele lett volna. pl volt olyan hogy két párna alatt volt és úgyis simán felébredtem rá.
    általánosságban pedig kb ahogy megszólal az ébresztó 5-20mp alatt ébredek is rá.
    csengőhangnak az "Aurora" nevüt választottam. hallgasd majd meg, nem olyan idegesítő mint pl egy "beep-beep"... jó rá ébredni, teszik a ritmusa és ahogy beindul.
    457 db grafikon van elmentve évek alatt ennyi jött össze, 3 felhő tárhelyen csücsülnek, mert időközben volt olyan h nem volt androidos készülékem, hanem iOS.
    a grafikonokat meg statisztikázza, javasol a progi idális lefekvési alvási időt személyreszabottan.
    és tud még más érdekességet is ha megveszed ill a kiegészítői sem rosszak. én annó úgy 3 éve 450 forintért vettem az unlockot hozzá, most látom hogy valami 1000 HUF körül jár most. de nem muszáj hozzá megvenni.

    ugyanúgy működik, csak pár dolog hiányzik belőle (ha jól emlékszem a feltöltési lehetőség felhőbe meg hasonló amit lehet nem is használnál) hacsak a fejlesztője azóta nem raktott bele valami más korlátozást hogy ösztönözze a vásárlást. ezt nem tudom megmondani. egyébként havonta frissül, és még szavazás is van a full verzióban, hogy legközelebb mit fejlesszenek rajta. imádom.

    egyszóval: igen, jól gondolod ;)

    u.i.: aki most kapcsolódna be és nem tudná miről beszélünk:
    offtopik egy okos-ébresztős alkalmazásról

Új hozzászólás Aktív témák