Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vass.tamas

    újonc

    Sziasztok!

    1 hónapja vettem az e-digitalban a telefont, és eléggé furcsa hibákkal találkoztam ez idő alatt:

    Kezdetnek volt itthon egy 64 GB-os kártyám amit beleraktam, tudva hogy csak 32-eset tud kezelni a masina, ami meglepetésemre nem igaz mert a 64-es kártyát is felismerte és rendesen lehetett használni.
    Egészen addig mig észre nem vettem, hogy a kártyán létrehoz magának egy LOST.DIR nevű mappát, amibe random file-ok kerünek bele. Először nem foglalkoztam vele, nem is értek nagyon hozzá. Aztán feltűnt hogy a kártyáról bizonyos dolgok eltűnnek. Volt hogy egy komplett mappányi zene eltűnt, aztán észrevettem hogy ami adatmennyiség eltűnik, annyi kerül bele a LOST.DIR-be. Volt olyan is hogy a gépről lehúztam miután ráraktam valamit, és mikor keresem, már nincs rajt, de a kiürített LOST mappa megint telik... Aztán hogy ezt-azt felraktam rá, a PLAY-ből való letöltéskor jelzi, hogy nem lehet telepíteni, nincs elég tárhely. SD van kiválasztva alapértelmezett tárolónak, ráadásul a 2 GB szabad tárból a belsőn is van még 1 giga, a kártyán meg 25. És erre azt mondja hogy az alkalmazások számára csak 89 MB szabad van.
    MIVAN??? akk mire jó a kártya ha nem tud rá telepíteni? Ekkor az iGo sem indul már el, CONTENT error Global_cfg not found...gondolom ez is ment a LOST.DIR-be.
    A bluetooth-on küldött fájlokat a kedve szerint elfelejti ugyanígy, aztán amit nem felejt el azt 2 óra múlva már nem tud megnyitni (PDF). Olyat is sikerült előcsalogatnom belőle amikor zenét akartam hallgatni, hogy az adott mappából az első 13-at lejátssza, a többit már nem tudja valamiért. Egy bluetooth-on küldött videót is megpróbáltam, azzal az történt hogy elindult a lejátszó kép nélkül, és elkezdett zenét játszani az előbbi mappából aminek csak az első 13 számát tudta megnyitni, de itt a 14 es szám közepétől kezdte a végtelenségig. :D amit amugy nem is nyit meg...
    Gondoltam hogy a nem kompatibilis kártya az oka ezért vettem bele egy 32GB-os samsung kártyát c10-eset.
    Közben Gyári beállítások vissza a biztonság kedvéért.
    3 nap után ugyanezen jelenségek jöttek elő megint kevés a tárhely és a LOST.DIR egyre csak növekszik.
    iGo nem indul, zenéket nem játszik.
    Kérlek titeket ha tudtok valamit erre, mi a gondja, mit lehet vele kezdeni, akkor segítsetek, én nem értek hozzá, de így használhatatlan a telefon, mivel garanciás a szervizen gondolkodtam...

    Köszi: Tomi
    (Bocs a kisregényért G630-U20; 4.3 android; B127; 3.4.0+ kernel)

Új hozzászólás Aktív témák