Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pranksta

    tag

    válasz csongi #12634 üzenetére

    ha jól látom, a Dazzozo féle CM 10.1, inkább innen szedd le, ha érdekel, itt egy csomó információt, tapasztalatot is olvashatsz.
    ezt konkrétan nem sokáig használtam, ahogy kijött a 10.2, váltottam arra, arról tudok inkább mesélni.
    hiába a project butter, ezen a készüléken azért elég akadozós. nálam minden működött, bár sokszor elment a jel és újra kellett indítani. mondjuk ehhez a nem hivatalos bootloader unlock is hozzájárulhatott, ami mostmár hivatalosan is megoldható (elvileg, ha válaszra méltat a huawei és jó kódot is küld..).

    most CM 11-et használok (ez már a legújabb androidon alapul), ami sokkal szebben fut, mint a 10.3, kb mint a gyári ICS. hátránya, hogy (egyelőre - és beláthatatlan ideig) nem működik a WiFi tethering (USB-n keresztül viszont igen, ami asszem újdonság, de javítsatok ki) és az FM rádió.

    az akkuidőről nem tudok sokat mondani, gyári ROM-ot soha egy napig sem használtam :D, a CM-mel nálam úgy fél-egy napot bír a teló, de rengeteget használom. folyamatos adatkapcsolat, ha nem wifi, akkor 3G (vagy 2, ahol csak az van :)), sok-sok böngészés, PDF-et olvasok. szinte csak akkor nincs bekapcsolva a kijelző, ha gép előtt ülök, órán vagyok, társaságban vagyok, vagy alszom :)

    dubito ergo sum

Új hozzászólás Aktív témák