Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • herdsman83

    tag

    Van a gyári memkártyán a .data/navigator könyvtárban 600 megányi cucc.
    Hasznos az valahol? Mifene az hova kell neki, milyen navi ez?
    Töröljem bátran vagy fájni fog?

  • herdsman83

    tag

    Srácok, Speedshop-ban ezt a tokot senki ne!!!

    Csütörtökön vettem a telót, rá fél órára ott voltam egy tokért mert hímestojás+havifizu, ez pedig nagyon szép, minőségi(en néz ki) és az ára is jó, de úgy megfogja a hátlapot 3 nap alatt hogy akármivel sikálom nem jön le... :W

    :Y :Y :Y
    Holnap megyek siránkozni nekik, remélem korrektek lesznek, de rossz kanyar mert szerintem beker áron se 2400 Ft egy Sensation hátlap... Szerintetek se essek neki benzinnel/acetonnal, hanem feltett kézzel nyújtsam át nekik? Minden esetre drukkoljatok... :R

    [ Szerkesztve ]

  • herdsman83

    tag

    válasz zonusz #2573 üzenetére

    Jelentem megpróbáltam, benzinnel se jön le, bravo. Ezek után szerintem alap hogy a hátlapomnak cserebere van, nem? Milyen szerencse hogy ők a hivatalos magyar forgalmazók, legalább nem lesz kérdés hogy tudnak-e hátlapot szerezni. Számla megvan, 3 napon belül vagyok, egyébként pedig a b***s roh**t fér*** ge***es p****ba!!! :W :W :W

  • herdsman83

    tag

    válasz Criton #2588 üzenetére

    Nincs ráírva hogy HTC, de a speedshop weboldala is kidobja találatnak ehhez, mi több, az eladónak letettem az asztalra hogy ehhez kérek tokot és ezt ajánlotta. Senki nem hibáztatható személy szerint, baki, csak én meg vásárló vagyok akinek a 2400Ft-os termék csinált kb 10000 kárt.
    Elvileg ez egy SGS2 tok, és szerintem a gyártója vállat fog vonni a speedshop felé is hogy gyerekek, SGS2-t nem fogja meg, én nem sensationhoz adtam el, pont, de ők amúgy sem 10 rongyon fognak vitatkozni...
    Bevallom hogy sétáltam a városban 3 órán keresztül, de szerintem ez még teljesen rendeltetésszerű használat, max. a 3 óra gyaloglás más embernél egy hét alatt jön össze, ergo lehet egy hét után nézne így ki.
    Nem tudom hogy kell-e miatta aggódnod, viszont én ma reggel bemászok hozzájuk és itt azonnal megírom mi a reflektjük rá. Ha beismerik a bakit érdemes esetleg visszavinned még mielőtt megfogja a tiedet, és megspórolod nekik a hátlap cseréd...

    Más:
    kipukkantottam, megrootoltam, raktam rá chainfire-t, tegrás játékokat, épp csak ios-t nem mert vannak azért elveim. :DD
    Az SGS2-höz képest egy Riptide GP már nem megy olyan végtelen FPS-el, van hogy 30 alatt lehet de ez még bőven elmegy. Kíváncsi voltam, mert ez a játék talán a legizzasztóbb ma egy mobil GPU-nak és remélem a jövőben ez a színvonal terjed el az android játékoknál is. A kérdés, hogy vajon 1 év múlva majd használható lesz-e a high-end játékokhoz egy Sensation...? Ez alapján igen, de tény hogy az SGS2-ben több a video szufla (is). Ezzel együtt nem sajnálom hogy lecseréltem 110 műanyagot erre a szépségre, csak kár hogy máris sikerült összegenyózni a hátlapot. :)

    [ Szerkesztve ]

  • herdsman83

    tag

    válasz Nikk #2746 üzenetére

    Ecare jófej, most jövök tőlük az összefogott hátlapommal - pontosabban egy új darabbal.

    Tegnap reggel bekullogtam a speedshophoz, szomorú kutya fejjel közöltem a ténylegeket, majd a rutinkitérőkön túlesve (ehhez vettük-e a tokot? nyilván majd nem) úgy tűnt megértették hogy ez cserebere. Jöttek hogy garilevél, mondnom ázsiai modell, bolti gari gsmboltnál, de mégis miközöd, kis cuppogás után ezen is túlestünk. Tok kell, de mondták a gyárit is felejtsem el, mert ennek a hátlapjának az anyaga/festése szar, bármilyen tok megfogja, Wildfire-el és Desire S-el egyetemben! Adtak egy olyan tokot aminek fehér a belseje, mondván ez nincs festve (nyilván van, csak kérdés megfogja-e fehéren), de azt mondták garantálják, ám legyen.
    Én a helyükben csípőből visszaadtam volna 2400 Ft-ot, mint sem ezt a kört még egyszer megegyem...
    Szóval mondja Speedshop szakember, hogy nem veszi fel HTC, majd felhív engem hogy mit intézett, viszlát. Bizalomgerjesztő, de olyan szép volt az inge, hittem neki.
    Du 4:10-kor felhív, hogy van az E-care-nél hátlap raktáron, mondjam a nevem és adnak egyet, lehet érte menni. Szerencsére megnéztem hogy 4:00-kor ezek becsuknak, így nem mentem az ajtónak...
    Ma bemegyek E-care-hez, mondtam ki vagyok és speedshop küldött mert összefogta a szarjuk a szaromat. Nagyonszép lány hátramegy vele hogy megkérdezze mit kell mondani a bácsinak, visszajön és azt mondja 15.000. Vérnyomásommal együtt hangom fel, mondom hogy álljunkmármeg, ez az ő kontójuk, tudtommal le van rendezve, nemár. Jön egy lány aki már nem olyan szép de okosabb, Ő is felbőszít: OK, de elküldik a hátlapot a HTC-nek hogy engedélyeztessék a cserét, addig telefon marad. ANYÁD. Már hívom Speedshopot, mert pingpongoznak velem, ez nem lesz jó. Addig Ő hívja kollégát, aki persze elfelejtette mondani hogy le van vajazva az ügy, nyár van, istenem. Széles vigyor mea culpa, máris hoznak egy hátlapot, csak adjak garilevelet...... "Hát az nincs itt". Semmi baj, de ígérjem meg 1000% hogy elküldöm e-mailen. Cserkészbecsszó, majd hátlap jön, én meg már ott se. Gondolkozok hogy pofátlanságból elküldöm a PartNERO-s adásvételit, elegem van hogyha valaki szart ad el vagy hibázik itt tűzön-vízen kell menni hogy ne basszák át az embert.

    OFF: EVO 3D,
    mert volt bent náluk egy tesztpéldány, sokat tesztelhetnek mert én kapcsoltam be először. Az Optimus 3D-hez képest sokkal minőségibb és szebb, de a Sensationhoz képest randa. 3D pedig szerintem sokkal jobb az LG-n, mert az autofokuszon kívül azzal is kell játszani hogy a két képet egymástól mennyire tolja el - ez nem ment neki, nagyon. Legalább nem bánom hogy nem vártam és adtam ki még 50 rongyot hirtelen felindulásból hogy ezt utólag megállapítsam.

    [ Szerkesztve ]

  • herdsman83

    tag

    válasz Xaels #3067 üzenetére

    Ha S-OFF-os permroot-os gépre ráeresztem az OTA 2.3.4 frissítést mire számítsak?
    Gondolnám S-OFF marad, rootot bukom. Esetleges félelmem kell hogy legyen összeomlás miatt? Vagy csinálok most egy friss backupot előtte a clockworkmod recovery-vel és baj nem lehet? Mi a menete?

Új hozzászólás Aktív témák