Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz GoDPlaYeR #6978 üzenetére

    Azért írtam, hogy olvass vissza, mert én is írtam egy rövidebb szösszenetet a tapasztalataimról és mások is.
    De nem tudom most visszakeresni, sajnos nincs időm, csak pár nap múlva lesz :(
    Az akksi melegszik a játékoknál ha huzamosabb ideig játszol és merül közben nagyon. Egyébként ha beállítod a dolgokat a mindennapi használathoz, akkor az akksi 1-2 hét után beálll majd és nem fog olyan gyorsan merülni.
    Új szoftot/ROM-ot nem olyan nehéz rá telepíteni, többet is ki tudsz próbálni, sok XDA-s linket találsz itt topicon belül is.

    Egyébként én nagyon meg vagyok vele elégedve a telóval és nagyon szeretem, annak ellenére, hogy nálam pl porosodik a készülék belül, ezért hetente egyszer szétszedem és kifújom belőle a port.

    A többiek is elégedettek szerintem, bár volt 1-2 ember, aki sajnos szívott vele még az első szállításból (sztem én is abból kaptam még), de inkább a szervíz hozzáállása miatt.

    T-s készülékek egy része független, én még nem próbáltam, de semmilyen T-s dolog nincsen benne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák