Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tajcsi

    senior tag

    válasz janes1976 #2 üzenetére

    Tulárazottak??? Na ne...pár éve amikor az N97 megjelent ugyanennyit fizettem érte sőtt még többet is és na aztán az egy f*s készülék volt. Lötyögött nyekergett a kameravédő karcolta a lencsét...
    Ezek a mai HTC-k úgy vannak összerakva mint a valamikori piramisok, nem tudom volt e HTC telefonod mostanában, nekem a galaxy SII előtt Sensation volt.../bánom is a váltást

    A készülékkel minden rendben, a Sense 4 képeken rémísztőbb volt mint így liveban, costum ROMok úgyis lesznek hamarosan, szóval visszakell vonnom azt, hogy ratyiul néz ki...
    Ami viszont idegesít ebben a telóban is, meg a Sensationban is, valamint az SGSIIben az a kidülledt kamera...kérem szépen, ezt párszor leteszem az asztalra, há' milyen lesz??? Szörnyű, hogy egy ennyire átgondolt telefonban ilyen apróságra nem figyeltek oda..

    Hjajj de szeretnék egyet :D Nade, várom az SGSIII revansot :D Gratulálok az oldalnak, sok híres oldalt leelőztetek a teszttel ahol még nyoma sincs :C :R Emelem kalapom!

    MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

  • tajcsi

    senior tag

    válasz janes1976 #189 üzenetére

    Figy nem tudom magyarországon mi a helyzet. Szerbeknél egy uj HTC sensation 2 év szolgáltatói garival 400eur /term. kártyafüggetlen/ míg rgy SGSII 460eur...
    Mondjuk kamerája az SGSIInek egy picit jobb, meg az értintőkijelzője, mivel az SGSII üveg, a Sensation meg plasztika /ha nem is plasztika, a két telefont egymás mellett próbáltam ki és kurvanagy a külömbség a kettő kijelzője között a sammy javára//

    Namost. SGSII-esem tavaly szeptember óta van. Most van rá olyan ROM ami normálisan gyors, nem buggol és tűrhető a külalakja.
    Arról inkább nem beszélek mennyire nehéz volt megszokni -hmmmm, még most is kellemetlen néha - a sammy felülete...
    A SENSE a HTC lényege, egyszerűen ezt nem lehet elmagyarázni...használj egy SENSE-es telefont egy hétig, utána menj át SAMSUNGra amin touchwiz van...én jobban szenvedtem mint krisztus a kereszten és ez most enyhe kifejezés. A HTC SENSE felülete annyira user orientált, egyszerűen eltölt valami kellemes érzés amikor azt használom...
    Még mielőtt valaki azt mondana hogy HTC fan vagyok, NEM, tapasztalatból beszélek, volt sammy és HTC telefonom is. Az SGS III jobb lesz mint ez, ktségkívül. Csakhogy ha váltani fogok, kivételesen figyelmen kívül fogom hagyni a kamerát /mert most mind a OneX és SGSII is ugyanazt a kijelzőt kapta szvsz másban nemnagyon külömböznek majd/ és visszamegyek Sensere.

    HTC telefonjaim voltak : Diamond, tytn, tytnII, touchpro, touchpro2...soha egyikkel sem volt gond. Szoftvert cseréltem kedvem szerint, a mechanika az meg tartott atomstabilan nem mint egy n97nél ahol a flipp lötyögött 1 hét után...

    MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

Új hozzászólás Aktív témák