Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hegasus

    senior tag

    válasz BenHans #9175 üzenetére

    Nekem is előjött ez a "probléma", csak éppen felül a kis led szokott kiszivárogni, de csak ha felülről nézem, akkor két led világít nekem :DDD ezt inkább fogom fel design váltásnak mint hibának :))
    csak mondjuk a por be tud-e szivárogni olyan mennyiségben, hogy problémát okozzon? :F

    Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

  • hurrikan

    addikt

    válasz BenHans #9175 üzenetére

    Valamennyit biztos enged, de ez nem feltétlenül hiba, egyrészt használatból ered, tehát nagyban függ a használat milyenségétől. Sok telefon megfordult már nálam és hidd el nem egy olyan van, ami az első napokban nem recseg, majd később recseg ropog, ez is emiatt van.
    Másrészt azt hiszem mostanában a hőtágulás dolgok sem elhanyagolhatóak. Ha nincs nagy gond nem kell megijedni, olyan mértékű por nem fog bejutni ami károsodást okoz.
    Egyébként hol világít ki? Az üveg panel alja és a polikarbonát határán vagy hol?

    Nekem a LED világított ki ugyan ilyen formában, persze nem felülnézetből két lyukon át láttam kettőt belőle, hanem értelem szerűen csak nagy betekintési szög esetén felül nézetből vagy normál betekintési szögnél már nem. Felül az üveg és poli határán, de felülről alulról jó erősen összenyomtam és azóta megszűnt ez is. meg amint mondtam amúgy is csak nagy betekintési szögnél és csak sötétben látszódott. Nem mondom hogy zavart de hát na. Az S3-nál meg a Jack dugaszon világított ki a led.

    kenny123
    Futtass egy benchmarkot, egyből észreveszed.

    Xaels
    ezt az ugrálást hogy érted? Nekem nem csinál ilyeneket.
    Gyári power widget? Olyat hogy lehet tenni az értesítési sávba?

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

Új hozzászólás Aktív témák