Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dns86

    tag

    válasz blt.62 #29005 üzenetére

    Elmondanám az én véleményem. Volt HOX-om, használtam. Jelenleg Samu S3-t használok. Nekem az a véleményem, hogy ha csak a beégés miatt aggódsz akkor nem feltétlen éri meg lecserélni. Gariban cserélik a kijelzőt ha beég. Kamera, akksi egy picivel jobb az S3-nak. Kb ugyanolyan felhasználás mellett az S3 NEKEM jobban bírja. Pluszha fontos a support akkor pláne ne válts.
    Nen szídom a HOX-t, mert pl a Sense nekem is hiányzik, zenében egy korrekt fülessel verhetetlen. Ez szigorúan az én véleményem, és mielőtt bárki lecseszne, hogy ne itt szídjam a HOX-ot, ez nem arról szól. Jah melegedni sztem jobban melegszik a HTC.
    Plusz ha kifogsz vmi korai szériásat, akkor fennállhat a kijelző sárgulás, wifi probléma veszélye. A wifit csak-csak megoldja az ember, ha nincs normális gari, de a kijelző nem olcsó móka.

    Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

  • blakey

    titán

    válasz blt.62 #29005 üzenetére

    Mivel amoled így nem tudsz vigyázni rá, könnyebben és sokkal nagyobb eséllyel beég mint egy plazma, szóval igaz, hogy beég. Sok mindent cserélnek, sárgulás minden kijelzőn előjöhet, garanciában cserélik azt is mint ahogy a beégett kijelzőt is, de csere után is beég az amoled, elkerülhetetlen.

    Maga az Optimus G kivülről nagyon összerakottnak tűnik, szép, könnyen kezelhető, a szoftveres részét sajnos nem tudom, hogy mennyire jó, de gondolom az is rendben van. 2GB RAM sem semmi, lehet, hogy megéri a +35e-t.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák