Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LouiS22

    veterán

    válasz Xaels #20818 üzenetére

    HTC-re különösen érvényes, azért írtam így. Van olyan multi/IT, aki igenis odafigyel a korábbi vásárlóira is. Tudok pozitív példát hozni. Kár, hogy nem követik a példájukat.

    Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

  • hurrikan

    addikt

    válasz Xaels #20818 üzenetére

    A mindannyiunkat úgy értettem, hogy akiknél gyorsan merül a készülék.
    XDA is tele van ezzel a hibajelenséggel, baráti körömben kettőből kettőnél ugyan ez a hiba. Meg itt is jelezték már többen is.
    Tehát biztos hogy a szoftverben van valami gixer. Pontosabban a kernelben.
    És mindenkinél a December 21-22-ei kis 14megás OTA update után jött elő. Ahogy nálam is. Tehát kicsit sok a közös pont mind időben, mind hibajelenségben ahhoz, hogy ez egyéni probléma legyen.
    Hogy akinél nem jön elő annál miért nem, azt nem tudom. De a hiba biztos nem a készülékemben van ennyi fix. Ahhoz túl sokaknál áll fenn.

    Továbbá ugyan ezek az appok vannak fent DesireX-en, XperiaU-n is. Mert ha tesztelek is azokat pakolom fel amiket magaméra szoktam, és egyik sem csinálja a gyors merülést, a DesireX és az U pl most jár 2napnál, mindkettő több mint 3óra kijelzőhasználattal.....

    Igaz az is, hogy egyiken sem JB van.
    Tehát ha nem HTC bug, akkor max JB kernel+egy külső app összeakadása lehetne.... de ezt meg azért zárhatom ki mert amint fentebb írtam, haveromén full gyári visszaállítást csináltunk és 5-6napig úgy használta és úgyis húzta az akksit a kernel, hogy a gyári appokon kívül az ég világon semmi nem volt fent, még csak egy háttér sem.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

Új hozzászólás Aktív témák