Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz kosturica #704 üzenetére

    lattam mindkettot (S es X) eloben, max fenyerore vettem mindkettot, es biza fakobb volt az X, szurkebba feher rajta, es sorolhatnam. Gyonyoru kepe volt az S-nek, ennek ellenere az X kerult a szatyorba.

    Isual : szerintem akarmelyiket is valasztod, jo dontes lesz. :K :K Raadasul a HTC nagyon hozzaszoktatja az embereket a dolgokhoz, igy ha valamit megszoktal a LEgendden, valoszinuleg nem lesz gondod ezen sem. Minden a megszokott helyen, egyszeru kezeles, mondhatni trivialis es kezreall minden.

    Es midnezek mellett a HTC benne hagyta a smartdialt is (tudom, nagy vesszoparipam) , mikozben a tobbi , mas gyartonal levo ICS-es telobol kikerult (no komment ) .

    Ugye en nagyobbra valtottam, ezt azert erdemes figyelembe venni nalad is, hogy az uj telo mennyir elenne kenyelmes. Fogd kezbe, probald ki. Felso hatareset nalam, ennel nagyobb mar nem kene, ez meg epp kenyelmes. (Bar valoszinuleg 4.5-el lennek a legjobban kibekulve)

    Nezd meg azokat a dolgokat, amiket rendszeresen hasznalsz. Ha nem tudod mik azok, akkor csak probald ki, pl. hogy tarcsaznal, mit tennel ha, gondold at, tenyleg mi az , ami napi szinten hasznalva van a telodon. Ezt hidd el, tenyleg erdemes megtenni, barmely mas telo eseten is, mert igy elkerulheted, hogy utolag deruljon ki, hogy x dolgot te rendszeresen hasznaltal, es netan ez a telo nem tudja, mikozben neked ez trivialis funkcionak tunik.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák