Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Computex 2024: Kingston mindenhol

    ph A mesterséges intelligencia futtatásához sok RAM kell – és ez nem kerüli el a Kingston figyelmét sem.

  • Elnéztük a mai dátumot

    ma Nem holnap, ma mutatkozik, pontosabban mutatkozott be a HTC U24 Pro, csak elnéztük (mármint én) egy nappal a dátumot.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Ok, eljött az ideje pár kérdésnek. :D

    3.20.401.3 fw

    1. Az normális, hogy akárhányszor rácsatlakoztatom a gépre az usb debub bekapcs, akkor is, ha én kikapcsoltam?
    Engem nem zavar, mert használom folyamatosan szükségem van az adb-re, csak észrevettem ezt, és nem tűnik okésnak a dolog.

    2. Beállítások--> kijelző--> legutóbbi alkalmazások gomb
    Itt beállítanám a második opciót, hogy sima nyomásra a menü, hosszúra pedig az alkalmazás lista legyen, de a sima gombnyomásra nem reagál semmit újraindítás után se, a harmadik opciónál pedig a hosszúnál nem csinál semmit.
    Wtf?!

    3. Beraktam a megszokott csengőhangjaimat az alap android/htc media/audio mappába szépen elosztva, ahogy eddig minden android készüléknek okés volt, de ez nem hozza fel őket a választható hangok közül sehol.
    Ha meg hozzá szeretném adni, bead egy listát a memkártyán lévő két másik hangról, de a csengőhangjaimat meg nem.

    4. Hiányzik két megszokott widgetem a listából.

    Friendstreamből konkrétan egyet dob ki, de az nem ez, a másik pedig (htc navigáció) egyáltalán nincs.

    Ez screenshot egy htc one s romon alapuló vipers sensation romból van, gondoltam alapból benne van a sense4+-os gyári romokban.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák