Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • james008bond

    őstag

    válasz pitimany #1580 üzenetére

    3. Jó, állítólag tisztábban hallanak engem ( 2 mikrofon, egyik zajszűrőként funkcionál beszélgetés közben )
    4. Hogy lehet ilyet kérdezni egy alapvetően Sense topikban? Hát persze, sokkal jobb... :)) , de ezt a legtöbb szakújságíró is állítja, akik hosszabb ideig használnak mindenféle rendszerű telefont.
    4. Mintha olvastam volna korábban itt a topikban, a Sygic frankón működik, de nem próbáltam!
    5. Egyelőre ezzel ne nagyon kísérletezz! Amúgy Desiréhez szerintem sokkal egyszerűbb volt, mint Samuhoz ( szerintem ), pl odin sem kellett hozzá :D
    6. Hogy strapabíró-e, majd kiderül fél év használat után ( Desire 22 hónapos volt és egyetlen karc, kopás, gomblötyögés nélkül adtam el - igaz, volt rajta fólia, case-mate tok és övtáskában hordtam ).
    Minőség: múlt héten, mikor megvettem és kerestem hozzá hordtáskát, a West-End Samu üzlet eladója direkt elővette a SGS II-t, nézzem meg, az milyen gagyi műanyagból van...azért ez talán számít valamit. Aztán egyik barátom Desirében pont az anyagminőséget irigyelte, neki SGS I-e van.
    7. Nálam nem "hullámosodik" igaz nem is szorítottam eddig satuba :N ...üzemidőben véleményem szerint kevesebbet bír, mint a Desire. Ez viszont tuti.

    Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

Új hozzászólás Aktív témák