Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vamp

    senior tag

    No kihoztunk mi is egy ilyet tegnap, meg egy S-t, igaz, Ausztriából. Kinn mások a körülmények, és a kondíciók is magyar szemmel, ez tény. Konkrétan az itteni szolgáltatók elhúzhatnak a p******, több, mint valószínü, hogy a magyar számaimat megszüntetem, és skypeot fogok használni, mert kinn korlátlan internethasználat is belefoglaltatik a csomagba.

    Nekünk mindkét telefonhoz járt Dr Dre-s füles is.

    Updatet még sajnos nem kapott, 1.26 van rajta. Az akkuidőről nem tudok nyilatkozni, nem volt időm telibe feltölteni, max félig:D. Nem semmi gép azért, a gyors fotózás állat, igaz, kétlem, hogy bármikor szükségem lesz rá. Előtte két és fél évig Hero-m volt, ahhoz képest ég és föld, össze se lehet hasonlítani. A Hero röhej kategória a telefon mellett, mindent tud, amit kell, gyakorlatilag az egész céget el lehet vezetni vele, és én még azt hittem, simán megleszünk a régi telóval:D. Anyaghasználat, összerakás jeles. Nagyon minimalista a készülék, simán kirakom bármilyen tárgyaláson egy IPhone mellé. Érezni, hogy sokat foglalkoztak a hardver-szoftver optimalizációval, minden gördülékenyen megy, ritka az akadás.

Új hozzászólás Aktív témák