Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Timc #74 üzenetére

    Nos történetesen én is zenész családból származom, és engedd már meg nekem légy szíves, hogy meg legyek elégedve a Nexusom hangzásával jó? Meg azt is, hogy ne szemét anyagot hallgassak út közben, ha már egyszer örököltem a jó hallást, meg a zene szeretetét. Meg azt is, hogy zavarjon, ha egy rendszer agyonmossa a részleteket, baromira nem marad középtartomány, a magas meg valami ultra brutál sziszegés lesz csak. Nem értem, hogy egyeseknek miért fáj az, ha valakinek nem felel meg a 96-os, meg 128-as empáhárom, meg a tartozék fehér epül fülhallgató (ami ráadásul egy rakás sz@r). Remélem azért nem azzal hallgatod az iPodod, ami szerinted szétgyalázza az összes többi lejátszót (nem tudom sem megerősíteni, sem cáfolni, mert csak a tartozék fülessel hallgattam bele, amikor havertól elcsórtam pár percre, de úgy nem volt jó).
    Az iPhone 3G-ben meg nem volfson DAC van, hanem Wolfson ( :P ), meg úgy egyébként a legtöbb iCuccban. (Ha jól emlékszem akkor a Wolfson WM8995, míg a Nexusban, Galaxy S-ben, első Galaxy Tabban, LG Optimus 2X-ben, Asus Transformerben, meg még pár egyéb cuccban a 8994.)
    Szóval örülök neki, hogy te ennyire jó hallású gyerek vagy és ennyire jó a lejátszód is, és "falhoz keni" a többit (mondom, nem tudom, hogy tényleg így van-e, majd egy tapasztaltabb fórumtárs biztos megmondja), de nem hiszem, hogy azért kéne leszólni valakit, mert az adott eszközéből, lehetőségeiből a legtöbbet akarja kihozni.

Új hozzászólás Aktív témák