Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • weberzolee

    aktív tag

    válasz mukibuci #33 üzenetére

    tehát a havidijad 17990 (8000 a készülék miatt és 9990 a szolgáltatásért) :U ahogy az ebben a cikkben is szerepel :B

    a cikkben nem ez szerepel:
    •két éves "A" kategóriás Red előfizetéssel 19 990 Ft
    •két éves "X" kategóriás Red előfizetéssel 1 Ft
    ?

    17990 ≠ 19990

    már csak azt nem értem minek venné meg az ember 1 HUF + 10.000 HUF x 24 = 240.001 HUF -ért mikor kártyásan 224.490 és vehet mellé ugyanúgy RED -et...Innen látszik hogy mekkora rohadék a szolgáltató, mert beeteti az embert (mert sajnos lehet) hogy mekkora jó vételt csinált hiszen csak 1 HUF közben meg dehogy.

    Magyarország így szeretlek...

  • weberzolee

    aktív tag

    válasz mukibuci #41 üzenetére

    szövegértés egyes...

    idézek tőled:

    tehát a havidijad 17990 (8000 a készülék miatt és 9990 a szolgáltatásért) :U ahogy az ebben a cikkben is szerepel

    ismét tőled idézek:

    a cikkben nem ez szerepel:
    •két éves "A" kategóriás Red előfizetéssel 19 990 Ft
    •két éves "X" kategóriás Red előfizetéssel 1 Ft
    ?

    tehát az első hsz -edben állítod, hogy a cikkben 17990 szerepel, amit egy másik hsz -ed cáfol, hiszen a cikkben 19990 szerepel. Erre reagálva a 17990 ≠ 19990 állításom helytálló.

    és mi gátol meg abban, hogy megvedd feltöltőkártyávál / függetlenül a médiamárktba / hardveraprón és csak havi 9990et fizess a szolgáltatásért?

    nem veszem, mert hülye azért nem vagyok :) . pusztán egy költői kérdést tettem fel és véleményt nyilvánítottam a Voda üzletpolitikájáról.

    amúgy te a Vodánál dolgozol? :DD

    röviden és tömören: 224490ért semmilyen esetben nem tudod megvenni

    való igaz, a SIM kártya ára 1 HUF => 224.491 HUF lesz az. feltölteni nem kötelező, legalábbis az ÁSZF nem tartalmazza.

    A SIM-kártya díja 1 Ft (áfával) és természetesen
    feltöltőkártyát is szükséges vásárolni, hiszen 0 Ft egyenleggel indul az Ügyfél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák