Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lalee

    aktív tag

    Sziasztok! Szeretnék pár kérdésben segítséget. A Spica és ez a telefon között vacillálok.
    A Spica annyiban szimpatikus, hogy magyar nyelvű és olcsóbb. A Legend viszont nagyon tetszik. :) Most Nokia E52-es telefonom van és ahhoz ( mármint az S60-hoz) képest egyszerűbb vagy komplikáltabb ezeknek a telefonoknak a használata? Mindkettőt megnéztem, nyomogattam. Ami nekem furcsa a nagyon pici és vékony betűk írás közben. Ezen lehet változtatni? Másik fajta karakter vagy betű nagyító program? ( Nokiánál a Font Magnifier). Olyan előfizetésem van amiben havi 200 perc beszélgetés, 200 MB internet és 50 sms van. A készüléken tudom ezeket pontosan figyelni? A 200 MB elég átlagos használatra? A Google emailon kívül tudok más email fiókot használni és beállítani, hogy csak hétköznap és óránként keressen levelet? A névjegyhez rendelt hívókép bejövő hívásnál teljes méretű vagy kicsi? Ha kicsi akkor programmal lehet növelni? Ezeknél a telefonoknál is van FW. frissítés? Nem a teljes verzió váltásra gondolok, hanem mint az S60-nál, hiba javítás, stb. Elnézést a láma kérdésekért, de szeretnék váltani és ez az új rendszer még teljesen ismeretlen előttem.
    A Legendhez van olyasmi szoftver mint a Nokiához a PC Studio? Ha van akkor lehet benne névjegyeket szerkeszteni, fájlokat átvinni a készülékre és lehet-e modemként egy laptophoz csatlakoztatni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák