Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Soth

    tag

    válasz qfm #8664 üzenetére

    Megcsináltam tegnap a factory resetet. Az SD kártyát biztonság kedvéért kivettem, de mielőtt elindult volna a reset figylmeztetett, hogy az SD kártyához nem nyúl hozzá. Ezt talán érdemes tudni.

    Ami az én problémámat illeti: egyik sem oldódott meg. Sőt! Mostmár az összes facebook-os ismerősőöm elszállt a telefonkönyvből. Egyszerűen nem lehet a facebook ismerősöket szinkronizálni. Az USB sem oldódott meg, probáltam másik csatlakozóban, másik PC-n, egyszerűen semmi. A telefon elkezd töltődni, azzal nincs gond. Be van állítva, hogy minden alkalommal kérdezzen rá a kapcsolat tipusára, de még ez a lehetőség sem jön elő. Így arra tippelek, hogy a telefonnal van a gond.

    Ja, és még egy. Bluetooth-on nem tudok MP3 zenéket küldeni. Azt írja ki a telefon, hogy ismeretlen file, a file-t nem lehet elküldeni. Lehet, hogy az a baj, hogy az Astro file managerből akarom elküldeni, de nincs hozzá az Astro bluetooth modul felrakva? Ha simán a zenelejátszóból akarnám küldeni lehet, hogy menne a dolog?

Új hozzászólás Aktív témák