Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szrobi66

    aktív tag

    válasz Csaxi #6207 üzenetére

    Szerintem 50ezerből nem nagyon találsz jobbat a Hero-nál, én lassan másfél éve használom, és 100%-ban meg vagyok elégedve vele, max a hardver miatt cserélném, mert vannak játékok, amik rohadtjók, de ahoz, kicsi a hardver, és a kijelző, de egy olyan teló 100ezer felett van. A többi androidos teló amit 50-ből megveszel újonnan, azok hardveresen nem jobbak, szarabb kijelzővel. Mivel használtan akarod venni, valószínű rootolva lesz, és ha már nem is napi szinten, de heti szinten jönnek rá új főzött Rom-ok.
    Ha nem a gyári headsetet használod, hanem van egy komolyabb fülesed, akkor nagyon jól szól zenében is, bizonyos szinten ez is Rom-tól függ. ( pl cronos 1.5.1Rom+ Lithium music player + Pioneer füles /nem tudom a számát csak hogy 8000ért vettem/= maxon nem bírom hallgatni, és tökéletesen tisztán szól....

  • Titi76

    aktív tag

    válasz Csaxi #6207 üzenetére

    Én kb egy éve úgy vettem meg a HEROT, hogy kellett a pénz s el kellett adnom az Omniámat és egy 8GB Ipod Nano 3G-t, tehát van viszonyítási alapom. Senheiser CX300-as fülessel használtam/használom a cuccaim. Az Ipod Nano semmivel nem szól jobban tisztábban mint a HERO. Sőt! A Nano hajlamos volt nagy hangerőn mélyebb hangoknál betorzítani, a HERO-n viszont minden ok ezen téren. Amiben gyengébb volt a HERO hogy nem lehetett EQ-t állítani, de mostanra ez is megoldódott. Végül ezektől függetlenül megint Nanot használok (5G) zenehallgatásra, de csak a rövid HERO akkuidő, Ipod rádió és kamera miatt.
    Ja és még valami. A HERO gyári fülese ugyanolyan selejt mint az Ipod-é, mindenre jó csak zenehallgatásra nem.

    iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

  • rjg

    őstag

    válasz Csaxi #6207 üzenetére

    Bár én is Herot használok, a helyedben mégis inkább egy ZTE Blade-t vennék a T-nél vadiújonnan, két év garanciával, Dominó csomagban 37 ezer forintért. (Ha nem T-s vagy, a saját fórumában linkeltek ingyenes függetlenítési lehetőséget.) A kijelző felbontása 480x800 a Hero 320x480-ával szemben, a procija pedig az újabb, a Legendben is használt 600mh-es qualcomm. Igaz, a RAM csak 256MB, de ez sem nagy különbség a Herohoz képest. A Blade-n nincs Sense, a gyártó pedig kínai és nem taiwani :N de ezért az árért szerintem korrekt ajánlat.

    MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák