Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Egy kis élmény megosztás. :)

    Édesanyámnak vettem karácsonyra egy herot, raktam rá főzött 2.1et sense-el, szépen "gyerekbiztossá" tettem (60éves elmúlt, ez az első érintős telefonja:) ), minden rendben is van, úgy nagyjából.

    Viszont azt tapasztaltam, hogy a telefon nagyon gyakran vibrára van állítva, és függetlenül attól, hogy hányszor mondtam neki, hogy vigyázzon a besimuló hangerőgombokra, továbbra is nagyon sokszor lenémult magától a készülék.

    De találtam erre is megoldást, a neve avc, ezzel felül lehet írni a telefon csengésére vonatkozó beállításokat, akárhogy is állítod át, az appban megadott értékek azt mindig felülírják, legalább is addig, amíg a "figyelő" szem ott figyel fent a notification bar-on. :)

    Hátha vkinek hasznos lehet ez az infó. :)

    Amúgy kellő gyomlálás és beállítás után meglepően sok szabad ram (110mb) marad egy sense romhoz képest.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák