Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guinness

    tag

    válasz moonman #252 üzenetére

    Én is ma nyomkodtam meg, a nagyrészében én is egyet tudok érteni, nagyon pozitív az egész benyomás, nem is túl nagy, de nekem speciel ment hibátlanul az egy és a kétkezes gépelés is, pedig direkt sokáig próbálgattam, nem ment mellé egyszer sem, de lehet csak kisebb az ujjam mint neked:)
    Számomra a másik konkurens az O2, és a hd2 után kézbefogva nagyon gagyinak éreztem, pedig pár hete engem is lenyűgözött. Meg nem tudok megbarátkozni a színes samsung menüikonokkal, kezelőfelületnek ott meg csak a MS jöhetne szóba. Viszont messze kézbeállóbb a cucc. A kijelzőt tekintve a bolti fények mellett csak minimálisan voltak élénkebbek az o2 színei mint a hd2-nek, de a 3.7-es kijelző kicsinek tűnt szinte:D najó, arról ne is beszéljünk, hogy a dia2-m mekkora volt ezekhez képest:) Szóval még mindíg nem tudom melyik legyen, de a htc-hez húz a szívem, nem úgy a pénztárcám, min 35 a kül a 2 között + értelmes méretű memória ára + értelmes füles, mert képek alapján megint valami hülyén kinézőt sikerült csinálnia htc-nek. Nomeg a hd2-re lesz bőven fejlesztés xda-n meg a gyártó részéről is valszeg, omniánál nem tudom, samsungom még nem volt pdaban.
    Tanácstalan vagyok:D

Új hozzászólás Aktív témák