Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Everman

    addikt

    válasz Zwiebel #306 üzenetére

    "Egyébként nem lövöm magam, úgy látszik, te vagy színvak vagy valami hasonló, ugyanis, ha a valóságban olyan színek lennének mint az iPhone-ban, eléggé eléggé szürkék lennének a napjaink"

    Most igencsak mellé lőttél, mert grafikusként igencsak elsődleges számomra a színhűség.
    Kapaszkodj meg, de az iPhone 4 színvilága igencsak közel van a színhelyes megjelenítéshez (legalábbis, ha egy Eizo ColorEdge-en látott kép után ugyanazt a képet nézem rajta).

    "Nem hinném, hogy nem tartasz szebbnek egy erősebb színvilágot, mint a fakót"

    Az SGS-nél sírni tudtam volna az otromba túlszaturált, műanyag színvilágtól.
    Nem tudom, de a túlsózott és a túl édes ételeket sem szeretem :D

    A DHD kijelzője is sokkal jobb, mint az S/AMOLED csodák, egyrészt normálisabb a színvilága, másrészt lényegesen nagyobb a fizikai felbontása, így élesebb, tisztább képet ad.

    Érvelhetsz egy, csupán a Samsung marketingje által felfújt megoldás mellett, ha az technológiailag gyengébb szinte minden téren. Én elhiszem, hogy neked jobban bejön az a valóságtól elrugaszkodott színvilág, de ettől az még nem lesz mindenkire igaz és főleg nem lesz valójában jobb.

    SGS - iP4

    Semmivel nem "fakóbb" a kép, csupán nem túlszaturált, nem sávosodik és nem raszteres:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák