Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdomester2

    tag

    Rég írtam ide, de most muszáj, mert eléggé elkeseredett/dühös/csalódott vagyok. Eddig sem voltam megelégedve a DHD-vel, de már inkább szabadulnék tőle. Az, hogy a hálózatfüggetlen gps akkor működik amikor akar, az egy dolog, már elfogadtam. Folyamatosan felhívok valakit/holdra teszem a hívott felett hívás közben a fülemmel! Néha (hónapokkal ezelőtt minden nap előfordult) megszakad a vonal de olyan szinten, hogy a másik fél nem hall, én meg annyit h "Haló, haló, itt vagy"? Egy ideje borzasztóan lelassult, a kamerája egyenesen használhatatlan (közben felnőttem oda, hogy vegyek magamnak egy fényképezőképet), iszonyat lassan exponál, pedig nincs is blende, haha. A mai nap pedig 3x resetelte magát (nagy fehér kép középen htc majd betölti újra a desktopot). Nem tudom mi jöhet még, pont 1 éves, T-től van, nem tudom szoftverfrissítéssel mit írnék (bár ezt magam is meg tudnám gondolom csinálni), de elfogadhatatlannak tartom, hogy egy 115ezer forintos telefon 1 év alatt behaljon. Pedig annyira vigyázok rá, hogy a képernyőjén egy karc, se egy hiba nincs (a házon 4 ponton lejött a zománc, mert sajnos, néha leesik). 1 giga szabad hely van még rajta, tehát azt sem mondhatom, hogy a helyhiány okozna problémát.
    Vélemény?

Új hozzászólás Aktív témák