Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ADP10

    aktív tag

    válasz johnwillow #10643 üzenetére

    Én is gondolkozom a cfX csapat 4.2-es romján, de egyelőre a 4.1-et használom tőlük már 2-3 hónapja. Összesen háromszor indult újra magától a telefon, ezen kívül semmi hibát nem találtam. Szóval ez gyakorlatilag egy hibátlan Jellybean, míg a 4.2-vel azért még van munkájuk. Abban 2 napja működik rendesen a bluetooth és a gps, ebből is látszik, hogy még nem teljesen kiforrott, de már a célegyenesben vannak. Szóval szerintem ha kíváncsi vagy, akkor egy próbát megér, úgyis "elölről kezdődik" a telefonod, mindent újra kell majd telepíteni... :)
    Viszont egy tipp, mielőtt bárminek nekiállsz. Töltsd le a Titanium Backup nevű programot (a fizetős még többet tud), és ments el vele mindent. Így ha romot cserélsz, akkor minden appot beállításával együtt vissza tudsz állítani ahogy a telefon beállításait is (smsek, telefonkönyv, wifi hálózatok, háttérkép, stb). Illetve a CWM-ben is "illik" egy nandroid mentést csinálni romcsere előtt, így ha bármi rosszul sül el, csak visszaállítod a mentést és megy tovább, mintha mi sem történt volna. Ja és a Titanium Backup takarításra is jó, bármilyen gyári és system appot le lehet vele pucolni. De ezzel azért óvatosan, különben szükség lesz a nandroid backupra. :D

Új hozzászólás Aktív témák