Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TJános

    csendes tag

    Nekem HTC D500 dual simes telefonom van egy hónapja. Nagyon elégedett vagyok vele, 1,5 napot kibír, pedig elég sokat telefonálok. Kezelhetősége, anyaga, kialakítása miatt megérdemelte a tetszett plecsnit.

    Nem tudom találkozott-e más hasonló problémával, mint én. Telepítettem a Skype-ot és utána a telefon nem engedte meg, hogy kiválasszam, melyik kártyáról, 1-es vagy a 2-es foglalatban találhatóról kezdeményezzem a hívást, hanem automatikusan az egyesről tárcsázott. Sőt, amikor alapértelmezettnek tettem meg azt, hogy a simről kezdeményezzem mindig a hívást, ne a skpye-pal, utána a telefonkönyvben név kiválasztása után nem ajánlotta fel a választási lehetőséget (1-es vagy 2-es sim), hanem az egyesről tárcsázott. A Skype eltávolítása után visszaállt a rend, minden működik. Persze attól még ez nagyon dühítő lehet, mert egy nem gyárilag telepített program összezavarja a rendszert. Ha valaki tapasztalt hasonlót, vagy van kétkártyás D500-asa, próbálja ki, hogy nála is jelentkezik-e ez a hiba.

Új hozzászólás Aktív témák