Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaszy91

    aktív tag

    1 hete van a tulajdonomban ez a telo full feketében. Vasárnap kerül az igazi gazdájához, addig én tesztelgetem. :)
    Mit is mondhatnék, egy 11 éves kislánynak lesz, szóval a hardver, amit nyújt bőven elég, a szoftver képességeiről már ne is beszéljünk :D
    Az aksija szépen bírja a 1.5 napot, de még nem állt be az üzem idő, állítólag ha végleges lesz az akksi teljesítménye, akkor 2-2.5 napot kibír átlag használattal. Ami azért nem rossz eredmény.
    A kijelző ahhoz képest, hogy sima TFT, nagyon jó, betekintési szöge (ezt azoknak mondom, akik 720 fokban szokták nézni a telefonjuk kijelzőjét, hát no comment... :D ) 180 fokos, fényereje is bőven jó. Igaz csak 480*800, de éles, szép képe van. Kameráját kicsit gyengének érzem a Sony Xperia V kamerájához képest, de hát ne várjunk sokat egy körömnyi (vagy még annyi se) nagyságú szenzortól. Célnak megfelel, maradjunk ennyiben. Hangereje elég hangos, és van benne "beats audio studió minőségű hangzás" persze csak akkor ha fülest dugsz rá. Én egy Philips SHP2000-rel próbáltam ki, és meglepődve hallgattam, hogy milyen jól szól.
    Anyag használatra nincs panasz.

    Ha egyéb kérdés van, akkor PÜ vagy ide tegyétek fel.

    [ Szerkesztve ]

    AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

Új hozzászólás Aktív témák