Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    Napokba csatlakoztam a klubhoz egy ilyen készülékkel(fekete).
    Desire HD telefonról váltottam,nálam csak htc meg samu jöhetett szóba.Sony akkor se ha megkínoznak.. :D

    Bár jött az első hidegzuhany hogy a telefon micro sim-es,de nem baj,nekiestem ollóval,és megoldottam.

    Első benyomások: Közel se olyan masszív mint az előző telefonom,hátlap botrányos,már első nap mikro karcos lett,és ami még nagyon nem tetszik az hogy a digitizer kiemelkedik a burkolatból,ezért sokkal könnyebben sérülhet meg.Ezektől eltekintve nagyon megvagyok vele elégedve.Ami a tesztbe "fika" volt hogy nincs elég mély hang és azt egy ingyenes app-al megoldottam,szerintem nagyon szépen,hangosan tisztán szól.Sebességgel nincs gond,megnyit mindent pillanatok alatt,játékokkal nem játszom,filmeket szépen viszi.Akksi olyan amilyen,minden este tölteni kell,de ez nálam nem gond.Füles ahhoz képest hogy nem agybadugos jól szól.Beszédhang is rendbe van,teljesen jól hallom az ellenkező felet,és ő is engem.Szerintem azt kaptam amit vártam,nem tudom miért fikázzák olyan sokan ezt a telefont.Kamera jól funkciónál,de mintha picit mellé fókuszálna a képeknél,képek szépek,beltérbe persze vérzik kevés fénynél,mint a legtöbb telefon.Vakunál picit sárgásak a képek.Amit nehéz megszoknom hogy nincs menü gomb alul,sokszor reflexből nyomok oda,de idővel ezt is megszokom.Szumma szumma,szvsz jó telefon,előfizu meghosszabbítással vettem,bruttó 12k-ért plusz havi ~2k törlesztés 12 hónapig.Szerintem jó vétel.Nem bántam meg!

Új hozzászólás Aktív témák