Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gunsrabbitt

    újonc

    válasz nickedez89 #7382 üzenetére

    Köszönöm az érthető választ. Igen az sd kártya probléma már nem üzenget. De ha nem veszed tolakodásnak, és az időddel történő bazírozásnak
    , még volna pár alkérdésem:
    A tömörített mappát PC-én csomagoljam ki, Vagy hagyjam abban a formában ahogy letöltődött?
    És a Lollipop Romot hova kell mentsem? És miként fog elindulni?

    #7350 Gabesz87. Től lenne még kérdésem, illetve valószínű nem értelmesen írtam le az újlenyomat kezeléssel kapcsolatos problámámat.

    Az eredetndő Lolipopp alatt az újlenyomat kezelés, két részre volt osztható, tulajdonosra, és vendégre. Két lenyomat , két felodási kód.
    Volt még egy menü , ahol, a tolajdonos megadhatta, melyik alkalmazások hoz férhet hozzá a vendég, és melyik névjegyeket láthatja.
    Na ez a funkció hiányzik nekem de nagyon.
    Az egy ujj,+ feloldó kód az most is működik, csak a vendégét nem tudom beállítani! Illetve betudok 2 ujjat is állítani,
    de csak egy feloldó kóddal, továbbá a második ujjlenyomathoz nem tudok külön engedélyeket rendelni.

    Tehát nem a bejövő hívásokat szeretném tiltani, hanem bizonyos telefonban levő névjegyek láthatóságát. Ez a funkció működött , teljes hatékonysággal,
    a kiválasztott alkalmazástiltásokkal egyetemben.

    Nagyon szépen köszönöm az eddigieket, és már előre a továbbiakat is.

    Bár biztos vagyok abban, lesz még kérdésem, meg abban is , nem akarok Droid guru lenni. Nekem ez már magas :-)

Új hozzászólás Aktív témák