Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VaJman

    csendes tag

    válasz djula #196 üzenetére

    Látom más is kezd találkozni ugyanazzal a problémával...
    Ugyanez volt nekem is és van. Ugrál a töltöttségjelző, de nincs töltésen a notifikációs led... csak én már eljutottam odáig, hogy úgy lemerült az akksi, hogy már azt sem érzékeli a Hongmi 1s...
    Sajna nem jött be a 8-10 órás töltés sem, mert 1 amperes és 400mA töltővel is csináltam összesen már kétszer...
    Vigyázz djula, le ne merülj, mert én még nem találtam meg a módját hogy visszahozzam a teló akksit töltésre.
    Nekem a kínai shop azt mondta tegyem fel a 23 multilang betát, mert abban már javították ezt a problémát.
    Vagy javították vagy nem, de nekem a 14 ről előbb a 23 stable lett upgradelve, majd utána a 23 multilangra és ott merültem le teljesen. Tehát én nem találtam eltérést a 23 stabil és a 23 Multilang között az akksi töltés státusjelzését illetően. De ez nem jelent semmit, csak az, hogy már más is beleszaladt abba, mint én.

    Lehet hogy tényleg a töltő a ludas, csak én már annyira lemerültem, hogy nem tudom az akksit visszahozni már másik töltővel sem... csak találgatok és ha megjön a másik akksi, akkor a 23 multival kell kipróbálnom, hogy mit csinál a telefon (ezt mondták a garanciális online ügyintézés során).

Új hozzászólás Aktív témák