Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diocles

    aktív tag

    Én most szeretném ezt megvédeni, mert a cikk alapján sokkal rosszabbra számítottam. Ezt egyértelműen ki tudom tölteni a NER-es konzikkal ellentétben. Vannak jó válaszok.

    1. b) töröljék el a távközlési különadót
    2. c) ne legyen szociális internet
    3. c) nem érdekelnek a nem megvalósítandó szoc. internet részletei
    4. b) ne legyen állami wifi
    5. b) legyen netsemlegességet biztosító jogszabály a felhasználói előfizetési díjak vonatkozásában
    6. c-f) gyorsítani kell az oktatási informatikai eszközpark felújítását, és nem kell még több digitális faszság az alapszintű oktatásba
    7. e) "Szükséges az informatikaoktatás súlyának növelése, de nem a nélkülözhetetlen hagyományos készségek (írás, olvasás) rovására." Kifejezetten tetszik ez a válasz.
    8. c) a szupergyors internet ne legyen közműadóztatva és legyen egyszerűsítve a hálózatépítés engedélyezési rendje
    9. Nagyon jó a kérdés, csak nem értek hozzá eléggé, hogy megválaszoljam. Hajlok az a) válaszra.
    10. b) az államnak nincs jogalkotási teendője a gyerekek internetes védelmével kapcsolatban
    11. b-f) informálni kell a szülőket
    12. d) megelőzéssel és oktatással kell elejét venni a cyber-bullyingnak
    ...
    20. c) legyen könnyebb a legális tartalomszolgáltatóknak piacra lépni

    Nem hibátlan: hosszúak és bonyolultak a kérdések és túl sokat akarnak egyszerre mondani. Szakmai szempontból egész jó, de kommunikációból gyenge. De a végére érve úgy érzem, hogy a cikk és a kérdőív közül most a kérdőív attitűdje volt a korrektebb.

    ui.: Másfelől meggondolva, a bonyolultság lehet, hogy jó szűrő arra, hogy csak azok válaszoljanak, akik értik, miről van szó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák