Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65577472

    törölt tag

    válasz <Adamsky> #26 üzenetére

    Én v5-öt is nagyon szerettem, nehezen szakadtam el tőle, de pár nap v6 után már nem lett volna az a pénz, hogy visszaváltsak. Nyilván nem végeztem felmérést, de szerintem a userek max 5-6%-a tette meg ezt, de hogy nem a nem létező tudásbeli különbség miatt, az is biztos. Ha v7 csak fele annyit fejlődik, mint v6 a v5-höz képest, az már brutál lesz. Jelenleg el nem tudom képzelni, hogy milyen ficsőrt, vagy finomhangolást képesek még belepakolni a romba, Tominak lesz igaza, itt már inkább a Material-ra fognak keményebben rágyúrni.

    (#21) Ricardo Szerintem se erőltesd, le vagy maradva nagyon, nem tudsz már semmit a v6-ról. Én Multit használok (Vagyuláék nem tervezik Mi Note-ra a MIUIHU-t, de már előbbinél sem találkozom csirkelábbal, és fullra ki van gyomlálva, az én dolgom már csak a skinezés volt).

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz <Adamsky> #26 üzenetére

    Nekem a színekkel nincs bajom, de az hogy a szövegeket összetömörítették a fejléceknél meg egyéb helyeken... nem értem. Undorítóan néz ki, hányingerem van tőle. Nekik hogyhogy nincs?

    Igaz az ikonok miatt az iOS-el se vagyok elégedett (szerencse hogy van jailbreak), de az legalább ilyen téren nincs elbaszva. Bár igaz hogy ott inkább a funkcionalitásra, átláthatóságra feküdtek rá az eye-candy helyett. De akkor is... a MIUI 6 tökéletes lenne ha az eredeti designmegoldásokba nem nyúlkáltak volna bele.

    [ Szerkesztve ]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz <Adamsky> #43 üzenetére

    ... hmm, szórakozik velem a blog motor. Ez lemaradt az előzőből:

    - ha töltőre v. PC-re kötöd a telefont, vagy épp lehúzod, akkor tilinkózik. Mindezt kicsit sem diszkrét módon teszi. Ez miért nem kikapcsolható?

    Szóval nekem most "szégyenszemre" egy Xposed-al megtámogatott 5.1.1-es AOSP fut a Mi2s-emen. Szerettem a v5-öt, de tudásban nem hozott (pl. gesture kezelés miért nincs?) semmi újat, testreszabhatóságban pedig szvsz. visszafejlődött.

    Egyébként pedig no para! Láttuk mi volt a 6-os Miui-nál. Ugyanígy be volt harangozva, mint ezt most, mindenki azt hitte, hogy másnap már szedheti a telefonjára. Erre kiderült, hogy még csak most indul a zárt körű (!) beta teszt, és majd egyszer - ki tudja melyik telefonra - lesz. Még azt se lehetett tudni, hogy milyen Android verzióval. Sok készülék mind a mai napig nem kapott végleges / stabil 6-os Miui-t, erre itt a 7-es. Persze én jobb, ha nem szólok egy szót se, mert annak ellenére, hogy lassan 2 éves a készülékem, az enyémre (igaz csak dev.) van Lollipop-os 6-os Miui, míg a "nagy utódok" (Mi3, Mi4) 4.4-en döcögnek. Ez szvsz. elég nagy szégyen ...

    [ Szerkesztve ]

  • #65577472

    törölt tag

    válasz <Adamsky> #43 üzenetére

    "- lock screen-en olyan zenelejátszó vezérlő, ami 3rd party alkalmazást is kezel."

    Ez csak annak hátrány, aki használ 3rd party zenelejátszó appot.

    "- a lock screen testreszabhatósága. Most, ha jól tudom, akkor csak feloldani lehet a telefont v. a kamerát indítani. Ennél még a v5 is többet tudott: üzenetek, telefon, kamera, feloldás."

    Témák ezreivel meg tudod oldani, hogy az üzeneteket is meg tudd nyitni a lockscreen-ről.

    "- az elején a quick settings-ben még a sorrendet se lehetett változtatni. Most már lehet, de jó lenne, ha a szükségtelen ikonokat ki lehetne szedni."

    Úgyis csak 9 db látható egyszerre, a többi elfér lentebb, úgysem látod.

    "- a kamera szoftver nem tudom, hogy most hol tart, de az elején a funkcionalitása kimerült a "point & shoot"-ban"

    Külön hsz kellene ahhoz, hova fejlődött mára a kamera szoftver. Élő HDR-től kezdve a Chroma flash-en át rengeteg funkció került bele.

    "- ha töltőre v. PC-re kötöd a telefont, vagy épp lehúzod, akkor tilinkózik. Mindezt kicsit sem diszkrét módon teszi"

    Ezt nem tudom értelmezni, vagy csak melegem van, passz.

    Gyerekek elfáradtam, mások az igények, mindenki éljen boldogan AOSP-n, v5-ön, vagy amin akar :B

    [ Szerkesztve ]

  • #65577472

    törölt tag

    válasz <Adamsky> #52 üzenetére

    1. Senkit sem gyerekeztem le.

    2. Majd szabályzom, hogy mikor fórumozok.

    3. Elhiszem, hogy feszült vagy, én is az lennék, ha majdnem minden topicban leoltanának, mert valami baromságot írtam :)

    OFF vége, mielőtt megkapom életem első figyelmeztetését túlzott offolásért.

Új hozzászólás Aktív témák