Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • hafen

    csendes tag

    1. nem reklámként de itt rengeteg utángyártott és gyári alkatrész van www.speedshop.hu
    2. szerintem kell a joy, nekem semmi bajom vele a k750-emben, pedig 1 éve gyűröm.
    3. kérdés: nem tudom mennyire a cég vagy a mobilszolgáltatók sara ez, de nincs igazán megelőző marketing arról, hogy mégis mikorra várhatók az új modellek a kínálatban. Mindenhol megjelennek a tesztek, képek, dícsérő szavak, de egy szót sem ejtenek arról, hogy készülj magyar fogyasztó mert ettől a dátumtól kaphatod nálunk az új készüléket. Ami ehhez hozzájön, ha valaki utánakérdez gyártónál vagy szolgáltatónál, akkor se mondanak semmit.
    Szerintem ezzel a mobilos üzletek járnak jól, mert aki rajong az újdonságért, az ott fog vásárolni, másrészt biztos van olyan aki nem engedheti meg magának, hogy megjelenés után két nappal megvegye az új modellt, ezért spórolnia kell 1-2-3 hónapot.
    Miért nincs egy szolgáltatónál sem előrendelés, vagy feliratkozás, hogy értesítsenek 1 héttel/hónappal a boltba kerülés előtt?

    És akkor arról már nem is beszélek, hogy kis mobilshopokból származó eladások nagy része import telefonokból van, így a bevételből nem a hazai képviselet részesedik, de ez kis pénz, kis ország, kis akarat...


Aktív témák