Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syz

    senior tag

    válasz pengwin #36 üzenetére

    A 970 egészen biztosan elég a FHD-ra.Én sem értem a kollégát,de lehet 4K-ban több monitort tol egyszerre :D

    "Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

  • Elmör

    senior tag

    válasz pengwin #36 üzenetére

    970-esem van és ha bekapcsolod az nVidia szűrőjét olyan hátast dob néha a kari fullHD-ban, hogy öröm nézni, mikor robbanás van aztán megy előtte 50-60fps-sel, akkor meg hirtelen leugrik 22-re. Divisionben pont ezt kellett kikapcsolni, hogy szépen fusson, ne akadozzon, szóval egy vicc amit művel az nVidia, akkor inkább ne is hirdessék, hogy azzal ám ilyen-olyan szép a játék, ha néha meg diavetítés van tőle. A Division benchmarkja meg csal, nekem is kiírta, hogy átlagban 65fps, minimum 47fps, erre tessék, játék közben míg rá nem jöttem mit kell kikapcsolni azt hittem meggyújtom a gépet. Azért egy 100K feletti vga-tól többet várnék Win7 alatt. Barátom win8 alatt ugyanezt megélte, ráadásul neki 4770K procija van, de mindegy is, vga függő. Ja és nem csak ennél a játéknál van gond, ha maxra tolok mindent, GTA5, Witcher 3, Fallout 4, Watchdogs, mindegyiknél élsimítást hanyagolni kell, talán a 980Ti-vel már nem. :W

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

  • trufa12

    addikt

    válasz pengwin #36 üzenetére

    Minden az optimalizációtól függ, azt is belevettem hogy nem nagyon szeretnek optimalizálni ... így remélhetőleg optimalizálatlan címekkel is tudok majd nyomulni ha épp tetszik valami 0 dayben de olyan optimalizálatlan hogy öröm nézni, pl szaggat 970-en stb akkor még én bírom tolni .

    Egyébként a 970 elég de mi lesz vele teszem azt 1 év múlva..
    talán azért egy 980ti elég lesz még egy darabig. Én engem a 4k - hidegen hagy . Majd pár év múlva .
    A full hd-nak is sok sok év kellett mire beért ....most hypolják a 4-kt amíg az nem volt mindenki elvolt a fhd-val .
    Én szaggatás mentes játékot szeretnék . Így hát megoldom ha más nem nyers erőből,
    Meg oda akarok tolni mindennek keményen . Mondjuk ilyen olyan elmosódás effekteket ki kapcsolok , meg simítás se feltétlen kell nekem maxra állítva .De azért meg nézem milyen fullon egy játék .

    Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Új hozzászólás Aktív témák