Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz ViZion #10 üzenetére

    A "minek?"-kel meg az a baj, hogy akkor miért van K53B-d? Miért nem volt elég valami P3-as masina valamilyen mirage vezérlővel?

    Én ha böngészek, elég sok ablakot megnyitok, és szeretem, ha gyorsan peregnek az események a gépen. Szóval így 2011-ben minek használnék egy olyan gépet, amin 15 másodperccel tovább tart ugyan az a dolog, mint egy másik masinán?

    Most az tök mindegy, hogy mi van a szerkezet belsejében, felőlem kisegerek is hajthatják, csak "gyors" legyen a lehetőségekhez képest.

    Szóval ja, minek fejleszteni, a kőbaltával is lehet fát vágni. :U

    Mire kell a laptop?

    Nekem arra, hogy a játékon kívül minden másra használjam. Az asztali gépemnél halkabb sokkal, tizedét sem eszi, kényelmesebb is, ezekért cserébe hajlandó vagyok egy kis sebességről lemondani, de csak egy kicsiről. ;)

  • Puma K

    veterán

    válasz ViZion #10 üzenetére

    Szerinted nem jó, szerintem igen, mert ez az én saját elvem.

    A fentebb említett dolgokhoz ragaszkodom, mert az tenne eleget az igényeimnek.

    Volt asztali gépem amire elég sokat költöttem. Szóval elég jó kis gépvolt a saját izlésemnek és személyes igényeimet kielégítette, de még mindig lehetett volna jobb (full HD 42"-os LCD tévé és ahhoz mérten erős VGA és egy jobb erősítő), de eladtam mert érdekelt a laptop világa, majd mikor lett egy notim (és még pénzem is maradt) amire úgy tekintettem, hogy jó lesz majd az is... arról bebizonyosodott, hogy nem lesz elég... Így a laptopok esetén is vannak pontok amik alább nem adom! Hogy most az másnak tetszik-e vagy ő is hasonló képpen gondolkodik az annyira érdekel mint a lőtéri kutyát egy újabb pláza megnyitása.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák