Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz Aron1988 #1 üzenetére

    Ne is mond, egy hat éves gyereknek kerestünk játékot, én még ilyen mennyiségű irtózatosan idióta primitív szenny játékkal, mint amit a play-en találtunk 20 perc alatt, a pc-n nem találkoztam az elmúlt 10 évben. Terhes disney hercegnő gondozás b+ :W És úgy lefogják a tabletet, hogy akad, pedig egy Tab S 10.5 LTE. És volt olyan amiben kettő percenként reklám, amit _nem lehet_ átlépni :(((

    (#12) janeszgol, (#13) Xaels és (#14) Lord Sidious. Vannak jó játékok, valóban. Én viszont már sokszor azokért sem vagyok hajlandó fizetni (természetesen warez kizárva, inkább nem játszom). Ugyanis, már több vásárolt játékkal jártam úgy, hogy eszközcsere után (telefon, tablet) nem ment, vagy le sem tölthettem, mondván nem kompatibilis az eszközzel. 'Meghekkelve' a rendszert (kimentve az apk-t, vagy rootolt eszközt átírva más típusra) érdekes mód némelyik máris működött. És ez nem nevesincs játékoknál, hanem pl. gameloft és ea. Mindez gondolom azért mert lusták voltak úgy megírni, hogy más felbontású kijelzőn is működjön.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák