Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTommi

    aktív tag

    Sziasztok! Nem értem miért vagytok oda az L5 ért! Komolyan. Olvassátok már el, milyen újításokat tartalmaz és látni fogjátok, hogy semmi számottevőt. Az L5 alapvetően a 64 bites architektúrára lett fejlesztve, ami még vajnyi kevés készüléket érint és ott is a fejlesztések legalját képviseli. A Sony esetében konkrétan a Z4 lesz az első ilyen készülék, szóval én a magam részéről nem látom semmi értelmét az L5 nek a Z2 telómon. A legutóbbi mittoménhányadik verziószámú frissítés tökéletes.Gyors a teló, nem akad és jó a üzemidő. Mi több, sokkal jobb mint mondjuk a szifon 6 nál, vagy a samu alfánál amelyek 64 bitesek. No comment.
    PS: Azért a bugos trollkodásokat megelőzendő, szoktátok néha kicsit karbantartani a rendszereteket, vagy odafigyeltek milyen alkalmazásokat futtattok stb? Mert mondjuk ha mindenféle ökörséget benyeltek a marketről ingyenes vagy béta verzióban, akkor ne csodálkozzatok hogy akad, vagy lefagy! Ez nem a telefon hibája...!
    Valaki írta az L szériáról, hogy milyen ...! Hát nem az, mert mi is használjuk és tökéletesen működik. Esetleg installáld újra az OS-t, így megszabadulsz egy csomó szötyitől, ami miatt nem megy a rendszered. A Chrommal semmi baj nincs, de persze az nem jelenti azt, hogy nem lehetne jobb:) Véleményem szerint a 4.1 es verzió volt eddig a legjobb android OS, azóta folyamatosan butul. Talán ez alól kivétel a mostani verzió, amivel mint mondtam egész jól ki vagyok békülve.
    L5 frissítést minden Z széria kap, ezt már szeptembertől lehet tudni, kérdés van-e értelme..... majd meglátjuk, de az eddigi tapasztalatokat olvasva nem nagyon várom.

    SXZ2 és SXZ5c

Új hozzászólás Aktív témák