Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz no more #19 üzenetére

    Szerintem külső terén sose volt szégyenkezni valója a WP mobiloknak, nekem most egy L625-öm van, másfél-két éves és a mai napig megcsodálják, hogy milyen gyönyörű, pedig még csak nem is rikító színű, egyszerű fehér. A L930 formavilága pedig megintcsak szépre sikeredett.

    Inkább a W10 stabilitására leszek kíváncsi, a 8.0 nagyon jó volt, a 8.1 viszont iszonyat problémás. Ha több 2 GB RAM-os telefont fognak kihozni és tényleg működő Windows-zal, akkor 2 év múlva biztos visszatérek, mert az elképzelés nagyon jó, nekem bejött a csempe és magának a rendszernek a használhatósága is, de most inkább váltok Androidra, droidos telefonom úgyse volt még. (4X) Egyedüli hátrány még a kevés hasznos app. (Gondolok itt mondjuk egy ElectroDroidra hajazó programra)

  • .Szaki.

    addikt

    válasz no more #44 üzenetére

    Nem értem, egyszer azt írod, hogy ha a cikkben szereplő készülék kapható lenne még Te is elgondolkodnál egy ilyen telefonon, aztán meg jössz egy ilyen tipikus troll kommenttel, aminek azon kívül, hogy elindítasz egy veszekedést meg mindenki Neked is esik semmi értelme.

    Az, hogy én időnként ekézem a WP-t, az egy dolog, mert 1,5-2 éve használom a L625-ömet és nem vagyok olyan elvakult, hogy ha van valami hibája azt ne jegyezzem meg. Te viszont olyan marhaságot írtál, hogy szerintem életedben nem próbáltál még Androidon kívül más rendszert, csak Neked nem tetszik a WP, gondolom az iOS sem és persze droidon belül is Sense mindenekfelett, (azért megy olyan jól a HTC-nek) ha pedig nem tetszik, akkor az biztos szar. Nem kell szeretni a WP-t, nem azt mondom, védeni se fogom, mert messze van a tökéletestől, csak tudod én se megyek oda minden HTC fórum alá és írom oda, hogy jó a telefon, tetszik is, csak az a rohadt nagy káva ne lenne. Remélem érted mire gondolok.

  • .Szaki.

    addikt

    válasz no more #57 üzenetére

    Közel sincs akkora, de nem is ez lett volna a lényeg, de mivel képtelen vagy felfogni, így a reménytelen és menthetetlen troll kategóriába sorollak, és mivel nem vagyunk egy szinten nem is reménykedem az értelmes riposztolásban, innentől figyelmen kívül hagyom a buta hozzászólásaid. További jó trollkodást azzal akivel tudsz.

    Üdv.:
    .Szaki.

Új hozzászólás Aktív témák