Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gzbotii

    veterán

    válasz föccer #13 üzenetére

    Sajat hazám van, Gyergyószentmiklóson, ahova nem szeretnek hazaköltözni/nem ott képzelem el az életem. Mihez kezdenek ott marketinges/PR/reklámszakemberként? Nincs nagyon munka... Vagy ha valahol kapnék is, havi 300€ kiszúrnak a szemem. Ennél mar most, egyetem mellett többet keresek. Szóval marad az albérlet Kolozsváron
    Azon kívül, nem kell mondanom, mennyibe kerül egy ház fenntartása, neadj' Isten modernizálása.
    Harmadik autóm lenne, első ajándék volt, egy komoly gép: Dacia Nova. Most jelenleg egy B Corsam van, azt szeretném lecserélni. És azt is azért, mert elég nagy kocsibuzi vagyok, szeretem az autókat, a jelenlegi is bőven kiszolgálja azt, amire kellene, egy szigorúan vett használati tárgy.

    Persze, tudom, hogy sokaknál jobban élek, de a szerencse mellé vegyük azt, hogy fél nap szabadidőm van, 16 éves korom óta melózok, egyetemet is fizetem, nyáron míg mások a Szigeten meg a horvát tengerparton lazsálnak én egy német farmon dolgozom heti 70 órát...

    [ Szerkesztve ]

    When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Új hozzászólás Aktív témák