Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gzbotii

    veterán

    válasz kmisi99 #4 üzenetére

    Én úgy nőttem fel, hogy gazdálkodtunk, így nekem mindig volt elfoglaltságom. Első emlékeim, hogy a mezőn/erdőn vagyunk. Hat éves koromtól én is aktívan besegítettem, amit tudtam. Később, a munka java rám hárult. Télen is volt mindig valami tennivaló. Tavasztól kezdve meg látástól Mikulásig dolgoztam, reggel 5-7-től estig. Szóval a gyerekkorom nem volt olyan csodás, nem henyéltem. Gyerekként szarul esett, amikor más ment focizni/fürödni/kirándulni/aludni nekem meg meló volt. Most már nem bánom (voltak munkatársaim akik panelban nőttek fel, életükben addig soha semmit nem dolgoztak, és mellette -4ről indultak a melóhelyen). Megtanultam keményen dolgozni, rengeteg mindenhez értek - állattenyésztés, földművelés, hegesztés, munkagépek használata (mint traktor, targonca, markoló) alap kőműves dolgok, stb - aminek még hasznát vehetem később, ha úgy hozza a sors és az szükséges.
    Talán ezért nem mennék vissza korábbra, mint 19 :B

    Elköltőzés, munka kéréséhez meg annyit: én 2010ben költöztem Kolozsvárra, 2013 óta magamat tartom el. Egyedül megállni, elindulni, munkát keresni nem is volt olyan nehéz. Jelenlegi munkahelyem sokat fejlődtem, léptem előre, úgy érzem meg is becsülnek. :)

    [ Szerkesztve ]

    When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Új hozzászólás Aktív témák